SAKARYA AKYAZI İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

S.A.B.A.H. Derneği Yönetiminden Ziyaret

S.A.B.A.H. Derneği Yönetiminden Ziyaret
S.A.B.A.H. Derneği Yönetiminden Ziyaret

Kısa adı S.A.B.A.H. olan Sakarya Afet Bilinçlendirme ve afete hazırlama Derneği Yönetim Kurulu üyeleri Handan Bilgiç, Kenan Certel, Faruk Ak, Kazım Öner ve Adem Kılıç İlçe Milli Eğitim Müdürü Tahsin Karakaya’yı makamında ziyaret etti.


S.A.B.A.H. Derneği yöneticilerini kendi odasında ağırlayan Tahsin Karakaya "sizlerin faaliyetlerini yakından izliyorum. Yapmış olduğunuz eğitimler çocuklarımız için çok önemli. Bu güne kadar sizlerle yakın ilişkimiz olmadı ancak bundan böyle işbirliği içinde çalışırsak çok daha verimli çalışmalar yapacağımızı bilmenizi isterim." Dedi.

S.A.B.A.H. erneği Başkanı İlhan Durgut da Tahsin Karakaya’ya teşekkür ederek bu olumlu yaklaşımınız bize güç verecek. Dedi.

Ziyaret sırasında eğitimlerin bir plan dahilinde yürütülmesinin daha verimli olcağı görüşü benimsendi ve bir program yapılarak yıl içinde hangi okullarda  ve hangi tarihlerde eğitim verileceği Kaymakamlık onayından geçirilecek.


31-12-201631-12-2016

Ömercikler Mahallesi Garaj Sokak Akyazı Hükümet Konağı Kat 1 Akyazı/SAKARYA - 0264 418 14 9395

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.