SAKARYA AKYAZI İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

RECEP ÖZDEMİR’İN GÖREVE BAŞLAMA MESAJI

RECEP ÖZDEMİR’İN GÖREVE BAŞLAMA MESAJI
RECEP ÖZDEMİR’İN GÖREVE BAŞLAMA MESAJI

7 Aralık 2016 tarihinde Arifiye İlçe Milli Eğitim Müdürü olarak görevlendirilmem sonrası 10 Mart 2017 tarihi itibarıyla, yeniden Akyazı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü görevime başlamış bulunmaktayım.

 

“Kendine iyi gelmek istiyorsan bir başlangıç yap! Bitmiş herhangi bir yerden, yeni bir başlangıç…” demiş Osho diye bir düşünür… Hayatımızda hep yeni başlangıçlar olacaktır. Önemli olan, yeni başlangıçlara, yeni tecrübelerle yürüyebilmektir. Geleceğimizin inşasında üstlendiğimiz görevlerin kutsallığı, mekânların anlamsızlığında büyüyecektir.

 

Bizler, her zaman olduğu gibi Büyük Milletimizin bir parçası olduğumuzu unutmadan, bakanlığımızın stratejileri doğrultusunda, milli ve manevi değerlerimize bağlı, yerel değerlerimize saygılı, yenilikçi/değişimci bir anlayışla, sorun çözmeye odaklı, istişareye dayalı bir yönetim sergileme gayreti içinde olacağız.

 

Kaybedecek tek bir bireyimiz, kaybedecek bir tek saniyemiz bile olmadığı anlayışıyla bütün Akyazı halkını, özellikle fedakâr öğretmenlerimizi, yöneticilerimizi ve kendileri için her türlü fedakârlığı yapacağımız öğrencilerimizi yeniden sevgi ve saygı ile kucaklıyorum. Tüm kurumlarımızda; sevgi, saygı, barış, hoşgörü ve karşılıklı anlayış içerisinde, ortak akılla hareket etmek suretiyle, bir ve beraberce Akyazı’mızın eğitimdeki başarısını daha üst seviyelere taşıyacağımıza inanıyorum. 

 

Eğitim – öğretim meselesinin, memleketimizin refahında en önemli mesele olduğu düsturuyla; yönetici, öğretmen ve bütün mesai arkadaşlarımla birlikte yorulmaksızın çalışırken, kamu kurum ve kuruluşlarının, sivil toplum örgütlerinin ve tüm hemşerilerimizin desteklerini esirgememelerini bekliyoruz. Akyazı maarif camiasına, güzel ilçemizin ve ülkemizin geleceğine bugüne kadar vermiş oldukları destek, bugünden sonra da yapacakları katkılar için şimdiden teşekkür ediyor, Akyazılı hemşerilerimi saygı ve muhabbetle selamlıyorum.

 

                                                      Recep ÖZDEMİR

 

                                                                                        İlçe Milli Eğitim Müdürü

Ömercikler Mahallesi Garaj Sokak Akyazı Hükümet Konağı Kat 1 Akyazı/SAKARYA - 0264 418 14 9395

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.