SAKARYA AKYAZI İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Akyazı İlçe Milli Eğitim Müdürü Recep ÖZDEMİR´ in Yıl Sonu Mesajı

Akyazı İlçe Milli Eğitim Müdürü Recep ÖZDEMİR´ in Yıl Sonu Mesajı
Akyazı İlçe Milli Eğitim Müdürü Recep ÖZDEMİR´ in Yıl Sonu Mesajı

Başarılı bir Eğitim – Öğretim yılını daha güzel anılarla geride bıraktık. Okullarımız çeşitli alanlarda çok önemli başarılar elde ettiler; Tüm bu başarılarda emeği geçen İdareci, Öğretmen, Öğrenci ve Velilerimizi tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum.

SEVGİLİ ÖĞRENCİLER;

Başarılı olmak sadece akademik anlamda belli bir seviyeye ulaşmak anlamını taşımamaktadır, sporda, sanatta ve kültürel alanda gösterdiğiniz her türlü kazanımınız başarılı olmanın bir başka biçimidir. Bizlerin bütün çabası sizlerin iyi bir eğitim alarak donanımlı, sağlıklı, mutlu bireyler olarak yetişmeniz içindir. Tatilinizi ilgi alanlarınıza göre araştırmalar yaparak, değerlendirmenizi öneriyorum. Hepinize iyi tatiller diliyorum.

DEĞERLİ VELİLERİMİZ;

Öğrencilerimizin başarısı aynı zamanda sizlerin başarısı demektir. Sizlerin en değerli varlığınız ve canınızdan çok sevdiğiniz çocuklarınızın karnelerindeki başarı ve başarısızlığı değerlendirirken, karnenin, çocuğunuzun bir yıl boyunca derslerde gösterdiği performans ve çalışmanın sadece gösterilen bir belge olduğunu unutmayınız. Her anne ve baba, çocuğunun iyi bir eğitim alarak toplumun saygın, başarılı ve yararlı bir ferdi olması için büyük çabalar harcayarak ve her türlü özveride bulunarak tüm imkânlarını seferber etmektedir. Bugün itibariyle çocuklarımızla daha fazla ilgilenmeli, sorunları olduğunda paylaşmalı, birlikte zaman geçirmeli, birlikte kitap okumalı ve onları anlamaya çalışmalıyız. Sevgi, şefkat ve ilgiyle çözemeyeceğimiz hiçbir sorun yoktur. İlçemizde başarıyı daha da artırmak için öğretmenlerimiz ve öğrencilerimiz kadar, sizlerin de desteği gerekmektedir. Unutmayalım! Hiçbir karne çocuklarımızdan daha değerli olamaz.

DEĞERLİ YÖNETİCİLERİMİZ VE ÖĞRETMENLERİMİZ;

Bilgiden bilgi üreten, düşünen, sorgulayan, eleştiren nesil yetiştirme görevinizi bir öğretim yılında da en iyi yaptığınız kanaatindeyim. Eğitimde feda edilecek tek bir çocuğumuzun dahi olmadığı, her çocuğumuzun farklı özelliklere sahip olduğu bilinci içerisinde, çocuklarımızın bireysel farklılıklarını dikkate alarak, yetiştirmek için gösterdiğiniz çabanın hiçbir değerle ölçülemeyeceği aşikârdır. Bir çocuğun dahi feda edilemeyeceği inancıyla yürüttüğünüz bu kutsal çabadan dolayı sizlere teşekkür ediyor, tatilinizi sağlık, mutluluk ve huzur içinde geçirmenizi diliyorum.”

 

 

 

 

Ömercikler Mahallesi Garaj Sokak Akyazı Hükümet Konağı Kat 1 Akyazı/SAKARYA - 0264 418 14 9395

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.