SAKARYA
AKYAZI İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
ADAY ÖĞRETMEN SEMİNER YERLERİ HALK EĞİTİM MERKEZİ GRUBU
ADAY ÖĞRETMEN SEMİNER YERLERİAday öğretmenlerin 20-21 Aralık tarihinde yapılacak 2016541062 NUMARALI ADAY ÖĞRETMEN YETİŞTİRME TÜRKİYEDE DEMOKRASİ SERÜVENİ VE 15 TEMMUZ SÜRECİ SEMİNERİ kurs yerleri aşağıdaki listede belirtilmiştir.
AKYAZI İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ | ||||||
2016541062 NUMARALI ADAY ÖĞRETMEN YETİŞTİRME TÜRKİYEDE DEMOKRASİ SERÜVENİ VE 15 TEMMUZ SÜRECİ SEMİNERİ | ||||||
S.N | ADI SOYADI | BRANŞI | 20 ARALIK SALI | 21 ARALIK ÇARŞAMBA | ||
09:00 | 12:00 | 09:00 | 12:00 | |||
1 | ABDULLAH GÖÇMÜŞ | Arapça | ||||
2 | ABDURRAHMAN TANRIVERDİ | İngilizce | ||||
3 | AHMET BAĞDAŞ | Rehberlik | ||||
4 | AHMET MARUF ÇAKIL | Din Kült. ve Ahl.Bil. | ||||
5 | AJDA SAĞLAM | Coğrafya | ||||
6 | ALP EREN DEMİR | Sosyal Bilgiler | ||||
7 | AMİNE AKÇELİK | Fen Bilimleri/Fen ve Teknoloji | ||||
8 | ASLI KAYNAK | Okul Öncesi Öğrt | ||||
9 | ASUMAN GÖZAY | Fen Bilimleri/Fen ve Teknoloji | ||||
10 | AŞKIN DERİN | Müzik | ||||
11 | AYNIMAH TUĞBA KARAOĞLAN | Okul Öncesi Öğrt | ||||
12 | AYŞE TREN | İlköğretim Matematik Öğr. | ||||
13 | AYŞEGÜL GÜLER | Türk Dili ve Edebiyatı | ||||
14 | AYŞEGÜL YAMAN | Özel Eğitim | ||||
15 | AYŞEGÜL YEŞİL | Okul Öncesi Öğrt | ||||
16 | BAHRİYE OLÇAY | Okul Öncesi Öğrt | ||||
17 | BEKİR FAZLI | Matematik | ||||
18 | BENAN AYDINSOY | İngilizce | ||||
19 | BEYTULLAH ÇİÇEK | Bilişim Teknolojileri | ||||
20 | BEYZA BETÜL DOĞAN | Rehberlik | ||||
21 | BUKET FİLİZ | Rehberlik | ||||
22 | BURAK ERDOĞMUŞ | Rehberlik | ||||
23 | BÜŞRA BETÜL ÇAKMAK | Rehberlik | ||||
24 | BÜŞRA ÇİMŞİT | Din Kült. ve Ahl.Bil. | ||||
25 | BÜŞRA KALE | Sosyal Bilgiler | ||||
26 | CANAN ÇIPLAK | İngilizce | ||||
27 | CANKUT AKINCI | Müzik | ||||
28 | CANSU AYDIN | Okul Öncesi Öğrt | ||||
29 | CANSU ÖZEN | Türkçe | ||||
30 | CANSU SELÇUK | İngilizce | ||||
31 | CEM BİLİCİ | Türkçe | ||||
32 | CEREN ERDİK | Sosyal Bilgiler | ||||
33 | DAMLA YİĞİT | Türkçe | ||||
34 | DEMET ERGENOĞLU | Bilişim Teknolojileri | ||||
35 | DEMİRALİ YARAŞIK | Beden Eğitimi | ||||
36 | DİLARA VURAL | Muhasebe ve Finansman | ||||
37 | DİLEK ATEŞ | Sanat ve Tasarım/Plastik | ||||
38 | DİLEK CESUR | Matematik | ||||
39 | EBRU NAS | Sınıf Öğretmenliği | ||||
40 | EBRU UÇGUN | Türkçe | ||||
41 | ECE NAZ AYDEMİR | Rehberlik | ||||
42 | ELİF GÜMÜŞDERE | Giyim Üretim Teknolojisi | ||||
43 | ELİF KOKOĞLU | İlköğretim Matematik Öğr. | ||||
44 | EMEL KOCA | İlköğretim Matematik Öğr. | ||||
45 | EMEL SEYMEN AKGÜL | Sağlık /Sağlık Hizmetleri | ||||
46 | EMİNE SEYMEN NERGİZ | Tarih | ||||
47 | EMRUL BAL | Pazarlama ve Perakende | ||||
48 | ERSİN YILDIZ | Fizik | ||||
49 | ESMA DİLBER | Türkçe | ||||
50 | ESME SAYMAK | İlköğretim Matematik Öğr. | ||||
51 | ESRA SEYHAN | İlköğretim Matematik Öğr. | ||||
52 | EZGİ SAYILGAN | Fen Bilimleri/Fen ve Teknoloji | ||||
53 | EZGİ USTA | İlköğretim Matematik Öğr. | ||||
54 | FADİME KESKİN | İlköğretim Matematik Öğr. | ||||
55 | FAHRİYE KARA | İlköğretim Matematik Öğr. | ||||
56 | FATİH BİLGİÇ | Özel Eğitim | ||||
57 | FATMA BETÜL BEDİR | Bilişim Teknolojileri | ||||
58 | FATMA KÜÇÜK | Türkçe | ||||
59 | FATMA SELİME KARABULUT | Rehberlik | ||||
60 | FATMA ŞEKERCİ | Matematik | ||||
61 | FERHAT GÜNEŞ | Bilişim Teknolojileri | ||||
62 | FEVZİ ENES AYDOĞAN | İngilizce | ||||
63 | FUNDA SEYREKBASAN | Giyim Üretim Teknolojisi | ||||
64 | GAMZE ODABAŞİ | Özel Eğitim | ||||
65 | GAMZE ÖZÇELİK | İlköğretim Matematik Öğr. | ||||
66 | GİZEM GÖÇER | İlköğretim Matematik Öğr. | ||||
67 | GÜLAY OCAK | İlköğretim Matematik Öğr. | ||||
68 | GÜLCAN UYAR | Türk Dili ve Edebiyatı | ||||
69 | GÜLÇİN NİLAY ÖNAL | Biyoloji | ||||
70 | GÜLİZAR ÖZKAN | Özel Eğitim | ||||
71 | GÜLSÜM TOPKARAOĞLU | İngilizce | ||||
72 | GÜLŞAH İLHAN | İlköğretim Matematik Öğr. | ||||
73 | GÜNER ERDEM | Kimya/Kimya Teknolojisi | ||||
74 | HABİBE AĞRAL | Rehberlik | ||||
75 | HABİBE KESKİN | Müzik | ||||
76 | HACER HARMAN | İlköğretim Matematik Öğr. | ||||
77 | HAFSA ŞEYDA BURUCU | Beden Eğitimi | ||||
78 | HALİL COŞKUN | Elektrik-Elektronik Tek./Elek. | ||||
79 | HALİL DİNÇER | Tesisat Teknolojisi ve İklim. | ||||
80 | HALİME BİLİCİ | Kimya/Kimya Teknolojisi | ||||
81 | HALİME NUR ERCAN | İlköğretim Matematik Öğr. | ||||
82 | HANDAN ÇETİN | Özel Eğitim | ||||
83 | HANEFİ KARAKUŞ | Mobilya ve İç Mekan Tas. | ||||
84 | HATİCE ACET | Biyoloji | ||||
85 | HATİCE DELİMEHMET | Türkçe | ||||
86 | HAVVA ÇİLENAY YİĞİT | Din Kült. ve Ahl.Bil. | ||||
87 | HÜLYA BİLGE | Din Kült. ve Ahl.Bil. | ||||
88 | HÜLYA GÜRKAN | Müzik | ||||
89 | HÜSNA POLAT | Türkçe | ||||
90 | İBRAHİM DİNÇDAĞ | Fen Bilimleri/Fen ve Teknoloji | ||||
91 | İLYAS AKİF AKGÜL | Bilişim Teknolojileri | ||||
92 | İRFAN BALCANCI | İngilizce | ||||
AKV HALK EĞİTİM MERKEZİ | Mahmut GÜVEN | |||||
Şube Müdürü |