SAKARYA
AKYAZI İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
ADAY ÖĞRETMEN SEMİNER YERLERİ ASO ÖĞRETMENEVİ GRUBU
ADAY ÖĞRETMEN SEMİNER YERLERİ2016541062 NUMARALI ADAY ÖĞRETMEN YETİŞTİRME TÜRKİYEDE DEMOKRASİ SERÜVENİ VE 15 TEMMUZ SÜRECİ SEMİNERİ YERLERİ
S.N | ADI SOYADI | BRANŞI | 20 ARALIK SALI | 21 ARALIK ÇARŞAMBA | ||
09:00 | 12:00 | 09:00 | 12:00 | |||
1 | İSMAİL MUTLU | Fen Bilimleri/Fen ve Teknoloji | ||||
2 | KADİR ÇELİK | Türk Dili ve Edebiyatı | ||||
3 | KASIM GÜRSES | Bilişim Teknolojileri | ||||
4 | KEREM SARI | Rehberlik | ||||
5 | KÜBRA GÜL | Türk Dili ve Edebiyatı | ||||
6 | KÜBRA GÜVEN | Fen Bilimleri/Fen ve Teknoloji | ||||
7 | LEYLA KAYAHAN ANŞİN | Türkçe | ||||
8 | LÜTFİYE YILDIRIM | Fizik | ||||
9 | MAHİNUR ÇÖM | İngilizce | ||||
10 | MEHMET TOPRAKÇI | Fen Bilimleri/Fen ve Teknoloji | ||||
11 | MEHTAP ALPHAN | Yiyecek İçecek Hizmetleri | ||||
12 | MERVE BİÇİCİ | Fen Bilimleri/Fen ve Teknoloji | ||||
13 | MERVE ECEM AKARÇAY | Matematik | ||||
14 | MERVE İBİŞ | İngilizce | ||||
15 | MERVE KAYA | Fen Bilimleri/Fen ve Teknoloji | ||||
16 | MERYEM BEŞLİ | Fen Bilimleri/Fen ve Teknoloji | ||||
17 | MERYEM CANSU HATUNOĞLU | İngilizce | ||||
18 | MUHAMMED MURAT DEMİR | Türk Dili ve Edebiyatı | ||||
19 | MURAT SARI | Türk Dili ve Edebiyatı | ||||
20 | MUSTAFA DEMİRKAYA | Matematik | ||||
21 | MUSTAFA DURMAZ | Özel Eğitim | ||||
22 | MÜGE SARIKAYA | Okul Öncesi Öğrt | ||||
23 | MÜRVET ATA | Din Kült. ve Ahl.Bil. | ||||
24 | NAGİHAN ERGEN | Özel Eğitim | ||||
25 | NAZ SİNEM YILMAZ | Fen Bilimleri/Fen ve Teknoloji | ||||
26 | NERMİN GÖNÜLTAŞ | Müzik | ||||
27 | NESLİHAN DEMİRCİ | Sosyal Bilgiler | ||||
28 | NESLİHAN TUNCAY | Türkçe | ||||
29 | NEŞEGÜL AĞCA | İlköğretim Matematik Öğr. | ||||
30 | NİĞMET YILMAZ | Rehberlik | ||||
31 | NURCAN FIRAT | Biyoloji | ||||
32 | NURCAN GÖRGÜN | Fen Bilimleri/Fen ve Teknoloji | ||||
33 | OKAN YAKIN | İngilizce | ||||
34 | OKŞAN ÇILDIR | Rehberlik | ||||
35 | OSMAN KARADAĞ | Türkçe | ||||
36 | ÖMER YASİN OYKAN | Rehberlik | ||||
37 | ÖZGE ÇUBUK | İngilizce | ||||
38 | ÖZGE DEŞİR | Rehberlik | ||||
39 | ÖZGE ÖZKAN | Müzik | ||||
40 | ÖZGE PEKİN | Özel Eğitim | ||||
41 | ÖZGÜL ZORLU | Büro Yönetimi | ||||
42 | ÖZLEM AKBULUT | Türk Dili ve Edebiyatı | ||||
43 | ÖZLEM MERVE BİRELLİ | İngilizce | ||||
44 | PELİN GÜNDER | Türk Dili ve Edebiyatı | ||||
45 | PINAR GÜL | İngilizce | ||||
46 | PINAR HINÇAL | İngilizce | ||||
47 | RABİA BATMAZ | Fen Bilimleri/Fen ve Teknoloji | ||||
48 | RABİA KELLER | Matematik | ||||
49 | RABİA RÜMEYSA ÖZDEMİR | Din Kült. ve Ahl.Bil. | ||||
50 | RIDVAN AKSAL | Sosyal Bilgiler | ||||
51 | RÜMEYSA KAHRAMAN ER | Sağlık /Sağlık Hizmetleri | ||||
52 | SADİ ÜRE | Biyoloji | ||||
53 | SALİHA GÖZDE MERSİN | Matematik | ||||
54 | SEDAT KARAÇAY | Müzik | ||||
55 | SENA KIZILCA | İngilizce | ||||
56 | SENA TATTU | Beden Eğitimi | ||||
57 | SENİHA TOPÇU | Görsel Sanatlar | ||||
58 | SERDAR IŞIK | Türkçe | ||||
59 | SERHAT TUNÇ | İlköğretim Matematik Öğr. | ||||
60 | SIDIKA SEVDE YAVUZ | İlköğretim Matematik Öğr. | ||||
61 | SİBEL VELİOĞLU | İlköğretim Matematik Öğr. | ||||
62 | SUMEYYE KORKMAZ | İlköğretim Matematik Öğr. | ||||
63 | SÜLEYMAN SESSİZ | Din Kült. ve Ahl.Bil. | ||||
64 | SÜMEYRA KAYAN | Din Kült. ve Ahl.Bil. | ||||
65 | SÜMEYYE AY | İlköğretim Matematik Öğr. | ||||
66 | SÜMEYYE BAL | Okul Öncesi Öğrt | ||||
67 | SÜMEYYE FURUNCUOĞLU | Biyoloji | ||||
68 | ŞADİYE ELİF ARAS | Çocuk Gelişimi ve Eğitimi | ||||
69 | ŞERİFE SÜMBÜL | Türkçe | ||||
70 | ŞEYMANUR SANDIKÇIOĞLU | Fen Bilimleri/Fen ve Teknoloji | ||||
71 | ŞULE AĞCA | Fen Bilimleri/Fen ve Teknoloji | ||||
72 | ŞULE UĞRAŞ | Beden Eğitimi | ||||
73 | TANSU CAN | Almanca | ||||
74 | TUBA ASLAN KÖSENCİĞ | Görsel Sanatlar | ||||
75 | TUĞBA DAĞ | Türkçe | ||||
76 | TUĞBA DURAS | Rehberlik | ||||
77 | TUĞÇE AYDOĞAN | Matematik | ||||
78 | TUĞÇE YILMAZ KORKUT | Fen Bilimleri/Fen ve Teknoloji | ||||
79 | TUĞRUL IŞIK | Elektrik-Elektronik Tek./Elek. | ||||
80 | VİLDAN DANIŞMAN | Din Kült. ve Ahl.Bil. | ||||
81 | YASEMİN EROL | Türkçe | ||||
82 | YASİN AYDIN | İlköğretim Matematik Öğr. | ||||
83 | YAŞAR FURKAN UZUN | Rehberlik | ||||
84 | YELİZ YİĞİT | Matematik | ||||
85 | YENİCE YILMAZ | Türk Dili ve Edebiyatı | ||||
86 | YİĞİT FİDAN | Beden Eğitimi | ||||
87 | YUNUS EMRE COŞKUN | İngilizce | ||||
88 | ZEHRA BALTACI | İ.H.L. Meslek Dersleri | ||||
89 | ZEHRA GÖKÇE | Din Kült. ve Ahl.Bil. | ||||
90 | ZELİFE DİRİM | Beden Eğitimi | ||||
91 | ZELİHA ÖZDEMİR | Türk Dili ve Edebiyatı | ||||
92 | ZEYNEP KELEŞ | Türkçe | ||||
ASO ÖĞRETMEN EVİ | Mahmut GÜVEN | |||||
Şube Müdürü | ||||||