SAKARYA AKYAZI İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

2017-2018 YARIYIL MESAJI

2017-2018 YARIYIL MESAJI
2017-2018 YARIYIL MESAJI

Değerli Yönetici ve Öğretmen Arkadaşlarım,

Büyük bir heyecan ve umutla başladığımız öğretim yılımızın birinci dönemini huzur içerisinde tamamlamış bulunmaktayız.

Bir çocuğun dahi feda edilemeyeceği inancıyla yürüttüğünüz bu kutsal çabadan ötürü sizlere teşekkür ediyorum. Sizlerle bu kutsal görevde, daha güzel bir gelecek için yan yana yürümekten onur duyduğumu ifade eder verdiğiniz emekler için teşekkür ederim.

Saygıdeğer Veliler,

Kıymetli veliler; çocuklarımız için büyük fedakârlıklar yaptığınız bilinmektedir. Tatilde çocuğunuzun dinlenmesine izin verin. Hayatta başarısını gösterebileceği, başka alanlar da olduğunu fark etmesine imkân tanıyın, farklı yeteneklerini keşfetmesine yardımcı olun. Başarının tek göstergesi karne değildir. Karne notları iyi de olsa, kötü de olsa sevginizin karneye bağlı olmadığını, sonucu ne olursa olsun yavrularınızı seveceğinizi vurgulayın. Öğrencilerimizi sinema, tiyatro, konser ve sanatsal faaliyetlere katılımını teşvik ediniz.

              Sevgili Öğrenciler

Geleceğimizin teminatı olan sizlerin okuyan, araştıran, sorgulayan, milli manevi değerlerine bağlı, milletine ve devletine sahip çıkan gençler olmanız en büyük temennimizdir. Bütün imkânlarımızı bu çabalarımızı bu amaç doğrultusunda seferber etmiş durumdayız. I. Yarıyıl içerisinde okul ortamında ve dışında yoğun akademik, sosyal kültürel ve sportif etkinliklerle geçiriniz. Yarıyıl tatilinde ailenizle nitelikli beraberlik kapsamında akraba, hasta ziyaretlerini yapmanızı, dinlenmenizi II. Yarıyıla bu doğrultuda planlamanız arzumuzdur.

Bu duygu ve düşüncelerle,  2017-2018 eğitim öğretim yılında emek, gayret ve fedakârlıklarıyla geleceğimizi şekillendiren öğretmenlerimize ve öğrencilerimize sağlık, mutluluk ve huzur dolu bir yarıyıl tatili dilerim.

 

                                               Recep ÖZDEMİR

 

İlçe Milli Eğitim Müdürü

Ömercikler Mahallesi Garaj Sokak Akyazı Hükümet Konağı Kat 1 Akyazı/SAKARYA - 0264 418 14 9395

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.